Excelsus › Alle producten › Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g

Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g

Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g

Actuele prijs bij Albert Heijn, automatisch bijgewerkt. Vergelijk op prijs per kilo — pakformaten verschillen.

WinkelPrijsPrijs per kiloGezien op
Albert Heijn€ 3,99€ 11,57 per kilo2026-10-19

Gemiddelde prijs (90 dagen): € 10,38 per kilo · laagste ooit: € 7,22 per kilo

Zet een prijsalarm in de app →

Excelsus stuurt je een melding zodra de prijs onder jouw drempel, het 90-dagen-gemiddelde of de laagste stand ooit zakt.

Prijsverloop

Prijsverloop Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g: laagste prijs per kilo per dag € 11,57 € 7,22 16 sep 19 okt

Laagste prijs per kilo per dag over alle winkels, sinds 16 september 2026.

DatumWinkelWasWerd
19 oktAlbert Heijn€ 2,49€ 3,99 ↑
9 oktAlbert Heijn€ 3,99€ 2,49 ↓

Voedingswaarden

Per 100 gram
Energie204 kcal
Vet0,3 g
— waarvan verzadigd0 g
Koolhydraten48 g
— waarvan suikers47 g
Vezels2,4 g
Eiwitten0,4 g
Zout0 g

Bron: fabrikantgegevens via Albert Heijn. Controleer bij een allergie of dieet altijd de verpakking.

Veelgestelde vragen

Hoeveel calorieën zitten er in Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g?

Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g bevat 204 kcal per 100 gram. De hele verpakking (345 gram) is samen ongeveer 704 kcal.

Hoeveel suiker zit er in Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g?

47 gram per 100 gram. In de hele verpakking (345 gram) zit ongeveer 162 gram suiker — zo'n 41 suikerklontjes van 4 gram.

Is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g veganistisch?

Ja, volgens de productgegevens is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g veganistisch.

Is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g glutenvrij?

Ja, volgens de productgegevens is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g glutenvrij. Controleer bij coeliakie altijd de verpakking.

Is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g lactosevrij?

Ja, volgens de productgegevens is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g lactosevrij.

Hoe bewaar je Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g?

Na openen koel bewaren.

Waar is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g te koop?

Excelsus volgt Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g bij Albert Heijn; bij de laatste meting (19 oktober 2026) kostte het daar € 3,99 (€ 11,57 per kilo). Zodra een andere winkel het product voert, verschijnt die prijs hier ook.

Is Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g nu in de aanbieding?

Nee. De prijs ligt nu 11% boven het 90-dagen-gemiddelde: € 11,57 per kilo tegenover gemiddeld € 10,38 per kilo. Wie kan wachten, zet een prijsalarm.

Wat was de laagste prijs ooit voor Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g?

De laagste prijs die Excelsus sinds 16 september 2026 mat, is € 7,22 per kilo (€ 2,49 per pak) bij Albert Heijn, voor het laatst gemeten op 11 oktober 2026. De actuele laagste prijs is € 11,57 per kilo.

Wordt Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g goedkoper of duurder?

De laagste prijs is de afgelopen 30 dagen gelijk gebleven: € 11,57 per kilo.

Hoe vaak verandert de prijs van Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g?

In de afgelopen 90 dagen veranderde de prijs 2 keer, bij 1 winkel. De grootste prijsdaling was van € 3,99 naar € 2,49 bij Albert Heijn op 9 oktober 2026.

Hoe krijg ik een melding als Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g goedkoper wordt?

Met de gratis Excelsus-app zet je een prijsalarm op Bonne Maman Aardbeien fijn gezeefd - 345 g. Je krijgt alleen een melding als de prijs echt zakt: onder je eigen drempel, onder het 90-dagen-gemiddelde of naar de laagste prijs ooit — niet bij elke kleine schommeling. Een account is niet nodig.

Vergelijkbare producten