Excelsus › Wasmiddel › Robijn › Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten

Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten

Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten

Actuele prijs bij Albert Heijn, automatisch bijgewerkt. Vergelijk op prijs per wasbeurt — pakformaten verschillen.

WinkelPrijsPrijs per wasbeurtGezien op
Albert Heijn€ 19,99€ 0,909 per wasbeurt2026-10-19

Gemiddelde prijs (90 dagen): € 0,888 per wasbeurt · laagste ooit: € 0,364 per wasbeurt

Zet een prijsalarm in de app →

Excelsus stuurt je een melding zodra de prijs onder jouw drempel, het 90-dagen-gemiddelde of de laagste stand ooit zakt.

Prijsverloop

Prijsverloop Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten: laagste prijs per wasbeurt per dag € 0,909 € 0,364 16 sep 19 okt

Laagste prijs per wasbeurt per dag over alle winkels, sinds 16 september 2026.

DatumWinkelWasWerd
19 oktAlbert Heijn€ 8,00€ 19,99 ↑
11 oktAlbert Heijn€ 19,99€ 8,00 ↓

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel wasbeurten is Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten?

Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten is goed voor 22 wasbeurten. Bij Albert Heijn kost één wasbeurt nu € 0,909.

Hoe bewaar je Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten?

Licht- en donkergekleurd wasgoed niet samen wassen. Nieuwe gekleurde kleding eerst apart wassen, of controleren op kleurafgifte. Dit wasmiddel is niet geschikt voor wol en zijde. Gebruik hiervoor Robijn Wol en Fijn.

Waar is Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten te koop?

Excelsus volgt Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten bij Albert Heijn; bij de laatste meting (19 oktober 2026) kostte het daar € 19,99 (€ 0,909 per wasbeurt). Zodra een andere winkel het product voert, verschijnt die prijs hier ook.

Is Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten nu in de aanbieding?

Niet echt: met € 0,909 per wasbeurt ligt de prijs rond het 90-dagen-gemiddelde van € 0,888 per wasbeurt. Een prijsalarm in de Excelsus-app laat je weten zodra hij zakt.

Wat was de laagste prijs ooit voor Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten?

De laagste prijs die Excelsus sinds 16 september 2026 mat, is € 0,364 per wasbeurt (€ 8,00 per pak) bij Albert Heijn, voor het laatst gemeten op 11 oktober 2026. De actuele laagste prijs is € 0,909 per wasbeurt.

Wordt Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten goedkoper of duurder?

De laagste prijs is de afgelopen 30 dagen gelijk gebleven: € 0,909 per wasbeurt.

Hoe vaak verandert de prijs van Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten?

In de afgelopen 90 dagen veranderde de prijs 2 keer, bij 1 winkel. De grootste prijsdaling was van € 19,99 naar € 8,00 bij Albert Heijn op 11 oktober 2026.

Hoe krijg ik een melding als Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten goedkoper wordt?

Met de gratis Excelsus-app zet je een prijsalarm op Robijn Color tropical wasmiddel - 22 wasbeurten. Je krijgt alleen een melding als de prijs echt zakt: onder je eigen drempel, onder het 90-dagen-gemiddelde of naar de laagste prijs ooit — niet bij elke kleine schommeling. Een account is niet nodig.

Vergelijkbare producten

Meer vergelijken? Bekijk alle wasmiddel op prijs per wasbeurt of lees de prijsgids wasmiddel.